غرس 50 اصله نهال به مناسبت هفته درختکاری و روز بزرگداشت شهدا در نیروگاه برق بعثت

امروزمورخ 22 اسفند ماه 1401، بمناسبت آیین گرامیداشت هفته درختکاری و بزرگداشت روز شهدا ، مدیرعامل شرکت جناب آقای مهندس مسعود شیخ به همراه معاونان ، مدیران وجمعی از همکاران شرکت مدیریت تولیدبرق بعثت با کاشت چند اصله درخت در محوطه نیروگاه در راستای داشتن هوای پاک گام برداشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بعثت؛ همزمان با هفته درختکاری و بزرگداشت روز شهدا با حضور مدیر عامل و تنی چند از معاونین، مدیران و همکاران شرکت، چندین اصله درخت به صورت نمادین در محوطه نیروگاه کاشته شد.

در این مراسم مدیر عامل با اشاره به سخنان پیامبر اعظم(ص)"خداوند درخت را برای انسان آفرید از اینرو او باید درخت را بکارد،آنرا آبیاری کند و در حفظ آن بکوشد." ، اظهار کرد: حفظ محیط زیست زمینه ساز توسعه پایدار در هر کشوری است.

مسعود شیخ به نقش شهروندان در حفظ محیط زیست و اشاعه این فرهنگ نیز اشاره کرد و افزود: حفظ و حراست از محیط زیست ضامن سلامت جامعه است.

وی با تأکید برضرورت حفاظت و حراست از منابع طبیعی و جنگل ها به عنوان یک سرمایه ملی، خاطرنشان کرد: در این زمینه می توانیم از مشارکت کارمندان و خانواده های آنها و نقش غیرقابل انکار آنها در فرهنگ حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی بهره ببریم.

مدیرعامل  با بیان اینکه نهادینه کردن هر فرهنگی باید از سنین پایه در میان کودکان و نوجوانان صورت گیرد تا تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد از خانواده شرکت مدیریت تولید برق بعثت خواست تا این فرهنگ را در خانواده های خود  نهادینه کنند.  

تاریخ درج خبر: 
دوشنبه, 22. اسفند 1401