پنجمین نشست مشترک مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق بعثت با مدیران و کارکنان نیروگاه

مدیرعامل نیروگاه بعثت در جلسه مشترک با مدیران و کارکنان نیروگاه به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی‌ شرکت مدیریت تولید برق بعثت، مهندس شجاعی  با هدف آشنایی و اطلاع از نظرات، پیشنهادات و انتقادات مدیران و کارکنان نیروگاه به منظور استفاده از این نظرات در برنامه ریزی بهینه و کارآمد شرکت با گروه های مختلف کارکنان جلسات مشترکی برگزار کرد. بر اساس همین خبر این جلسات به منظور دستیابی به افزایش پایداری تولید واحدها، ارتقاء رضایتمندی کارکنان،  اتخاز تمهیدات لازم برای اولویت بندی فعالیتهای آتی و استفاده از تجربیات ارزشمند مدیران و کارکنان شرکت برگزار شده و تداوم خواهد یافت.

این خبر می افزاید با توجه به اینکه اطلاع از نظرات و تجربیات ارزشمند همکاران، مهمترین پیش نیاز برای برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت مدیریت شرکت به منظور دستیابی به اهداف ارتقاء سطح کیفی و کمی، فعالیت های شرکت، افزایش تولید و پایداری واحدها و کاهش هزینه‌های مرتبط با بهره برداری، سرویس و نگهداری تجهیزات، استفاده از توان کارکنان شرکت برای انجام فعالیت های تعمیراتی بجای برون سپاری این فعالیت ها و ماموریت است که منجر به  موجب صرفه جویی هزینه‌ها و افزایش در آمدهای شرکت برای بهبود رفاه و کارکنان و خانواده های آنان می گردد. علاوه بر آن شرایط لازم به منظور بهینه سازی شرایط محیط کار و افزایش کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده به کارکنان می گردد.

شایان ذکر است ، پنجمین نشست مدیر عامل در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ با کارکنان شیفت چهار بهره‌برداری، شیمی،ایمنی و حراست برگزار گردید که بر اساس برنامه مدون اعلام شده با سایر گروه های کارکنان برگزار و تداوم خواهد یافت.

تاریخ درج خبر: 
چهارشنبه, 27. ارديبهشت 1402