آیین رونمایی و نامگذاری ساختمان مدیریت نیروگاه برق بعثت به نام سردار دلها

ساختمان مدیریت نیروگاه برق بعثت به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مزین ونام گذاری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بعثت، آیین رونمایی و نام گذاری ساختمان مدیریت این شرکت همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور محترم جناب آقای مهندس مسعود شیخ مدیر عامل محترم شرکت، سردار دینی و حجت الاسلام سید حامد میرشریف برگزار گردید.

 سرداردینی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار پرافتخار اسلام شهید قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی نمادی از ارزش های متعالی یک فرد زنده در تمامی دوران ها بود همچنین سردار دلها یک الگوی واقعی برای کلیه اقشار است.

وی در ادامه به ذکر برخی ویژگی سردار دلها پرداخت و افزود: شهید سلیمانی به عنوان مجاهد فی سبیل الله به معنی واقعی کلمه برای رضای خدا کار می کرد و با تبعیت کامل از ولایت و به دور از جلوه گری، تجملات و شعار زدگی، با روحیه و عمل جهادی تا لحظه شهادت به اسلام و انقلاب اسلامی با سر افرازی خدمت نمود و در این راه هم به پیروزی رسید و هم به فیض شهادت نائل آمد و هم به محبوب قلوب تبدیل شد.

وی شهید سلیمانی را اوج اخلاص، عشق به اسلام ناب محمدی و اهل بیت عصمت و طهارت عنوان کرد و افزود: با حضور این فرمانده رشید و بزرگ اسلام در جلسات، فرماندهان مطرح جهان حرفی برای گفتن نداشتند و در عرصه میدان نبرد ایشان بدون هیچ تشریفات و محافظی خاصی بر خلاف دیگر فرماندهان حاظر می شدند تا هدایت نیروها را انجام دهند.

درادامه  ضمن  تشکر از مدیر عامل نیروگاه و پرسنل این مجموعه بابت برپایی چنین مراسمی، گفت: وصیت نامه سیاسی و الهی سردار سلیمانی درس نامه ای  از مکتب حاج قاسم برای تمام افراد است.

در پایان با ذکر صلوات آیین رونمایی و نامگذاری ساختمان مدیریت به نام مبارک شهید سردار حاج قاسم سلیمانی انجام پذیرفت.

تاریخ درج خبر: 
سه شنبه, 27. دى 1401
Online Analyzer

Analyzer Parameter Of BESAT POWER PLANT

Go to -> Home page of Besat Power Plant

This is online Analyzer parameters of Besat Power Plant that sense from stack of steam units.