تبریک مدیر عامل نیروگاه برق بعثت بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

همزمان با فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس، رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل نیروگاه برق بعثت جناب مهندس مسعود شیخ پیامی صادر کرد.

 

  به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بعثت مدیر عامل شرکت با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را که یاد آور ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی سال های مبارزه حق علیه باطل است به خانواده معظم شهداء  وهم چنین رزمندگان، آزادگان، جانبازان و ايثارگران عزیز تهنیت و تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل میباشد:

                                                                           بسم الله الرحمن الرحیم

یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگسازی است. در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی ها و ایثارگری های خود آئین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی و ارزشی فرهنگی همه جریان ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع قرار داده است.

آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستآوردهای دفاع مقدس قدم برداریم.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران، بدین وسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرورآفرین ابراز کرده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیق روزافزون مردم شریف کشور عزیزمان را در پرتو منویات فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت دارم.

                                                                               مسعود شیخ
                                                                رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

تاریخ درج خبر: 
چهارشنبه, 31. شهريور 1400